28 thoughts on “John Lear: Neboli to lietadlá, čo zbúralo mrakodrapy WTC

 1. Jsem jiného názoru dnes si může každý psát teorie jak chce ale nevím proč by jako měli USA bořit své budovy s lidmi a ještě tam hnát záchranáře.Myslím že dnes je každý rádoby odborník ale nerozumí ničemu…

 2. Neviem o kom tu píšete. Ale tí čo to spôsobili sú len prisťahovalci. Američanom sa môže hrdiť len indián ktorý tam žije od nepamäti. Všetko ostatné je len zdegenerovaná populácia prisťahovalcov z celého sveta.

 3. Vážení, poznáte knihu Dr. Jána Zvalu ´Zalujem (267 strán)? Je tam uvedená veľmi obsiahla literatúra, z ktorej autor tiež čerpal; ale nielen z nej. Tam sa podrobne o veci píše. Nielen o Dvojičkách, ale aj o Pentagone a letúni čo mal spadnúť v Pennsylvánii. Vrelo tú knihu odporúčam. Dr. Zvalo je po desiatich rokoch usilovného pátrania / výskumu na slovo vzatým odborníkom na túto vec. Do Dvojičiek niečo vrazilo, ale nie Boeingy 767, ale nejaké menšie stroje. V knihe to presne dokazuje, aj geometricko-matematickými výpočtami. Dvojičky spadli voľným pádom ako riadená demolácia s použitím špeciálnej výbušniny-horľaviny nano-termitu, resp. termatu. Sú o tom presné, vedecké dôkazy. Do Pentagonu žiadne veľké lietadlo, tým menej Boeing 757, nevrazilo, ale nejaký menší stroj, asi “drone” Global Hawk. V Pennsylvánii žiadny Boeing s cestujúcimi nespadol. Okrem iného, neboli tam žiadne trosky, stopy, pozostatky po takom lietadle a jeho obsahu, ľu´doch / cestujúcich. Kniha je veľmi zaujímavá, vynikajúca “detektívka” s reálnym, skutočným, nie vymysleným obsahom. Každý, kto sa o túto vec zaujíma by si ju mal prečítať. Kniha obsahuje aj najdôležitejšie fotografie o celej veci. Peter Miller

 4. A kam sa stratili unesene lietadla spolu s ludmi? Naplanovali to tak, ze skoncili niekde v oceane, alebo vobec neexistovali?

   • Budovy si samy odpálili bombami sú nato dôkazy ale bohužiaľ nic nepriznajú veď v ten deň nebola budova zaplnená jak inokedy bolo tam iba tretina ľudí prečo???

   • treba proto ze den pred utoky 10. zari dostala zidovska cas pracovniku prisne upozorneni a zakaz chodit druhy den do prace. zvlastni nahoda kdyz pomyslime ze maji v pod palcem celou vladu vcetne jejich tajnych sluzeb.

 5. Amerika a Vatikán sú dve najväčšie mafie a zločinecké organizácie aké kedy existovali.Americké konšpirácie a nedemokratické vojenské zásahy do suverenity iných štátov vedú tento svet do temna.Amerika ako mocnosť si podmaňuje nečistými praktikami krajiny aby ich neskôr vycicala ako pijavica a získala ich nerastné bohatstvo,pretože Amerike dochádzajú fosilné ložiská.Zámienka útoku teroristov na WTC je len zámienka na ovládnutie krajiny s nerastným bohatstvom a obava že si krajinu podmaní Rusko urobili dosť nepodarený podfuk na vlastné obyvaťeľstvo a väčšinu sveta,Irák je zlatá baňa pre USA,chceli do troch rokov urobiť poriadok a ovládnuť túto krajinu ale ich neúspech je fiasko s pozitývom pre zbrojarský priemysel USA,Afgáncov si cvičili sami aj zbrojili v dobe keď ich chcel ovládnuť bývalí Sovietský Zväz a dnes sa čudujú v ich neúspech.Amerika sa ohradzuje demokraciou ale nechce si priznať že pre ich neukojený hlad po ovládnutí tohto sveta obetovali tisíce vlastných obyvateťov ak nepočítam vojakov.Ich praktiká provokujú Islamské krajiny k násilnosti čím otvárajú cestu pre teroristickú organizáciu USA pre vojenský zásah pod zámienkou uchovania demokracie na ich pôde s podporou očosi menšej nedomakratickej organizácia ako je EU.

 6. zabudli ste ale na jedno, celá Európa sa im tlači do zadku, lebo čo je Americké je dobré. Ja som stará škola, nám stačila Slovenčina a Ruština, teraz všade chcú Angličtinu. Slovák ide do zahraničia má sa učiť jazyky, amík príde na Slovensko a my sa aj tak musíme naučiť jazyky a vraj demokracia – iný názov pre to horšie čo tu už bolo.

  • Proč by se měl učit nějaký cizinec Slovenštinu? Dyť tomu jazyku rozumí akorát Slováci, Češi a možná pár Chorvatů :-D.. Angličtina je světový jazyk, a je naprosto normální se dorozumět. To že se Amík narodil v Americe, je holt dílo štěstěny :o).. Btw.: tohle je stejně OT a nemá to pod tímto článkem co dělat.

   • V jednom máte pravdu, že malé národy sa musia učiť jazyk tých väčších. Ale opýtam sa aj inakšie. Jazykom diplomatov je francúzština. Čím bola do roku 1945 angličtina? Považovala sa za hociktorý iný jazyk. Po založení vojenských základní USA v Nemecku, prijatí Marshallovho plánu pre Európu, po snahe o vybudovanie Nového svetového poriadku, vzniku OSN so sídlom (veď kde inde?!) v USA, sa Amíci postarali o to, že sa angličtina začala plazivo postupne, ako rástol ich vplyv svetového policajného ochrancu demokracie, dostávať čoraz agresívnejšie a nástojčivejšie do popredia. (Zrátajte si, koľko je anglicky hovoriacich krajín – nerátajúc ich bývalé kolónie – a s akými počtami obyvateľov, po španielsky, rusky, čínsky?). Dnes prejdem slovenskou ulicou a už nemáme hračkárstvo, ale nejaké toy, pohostinstvá, ale puby, už nie sú riaditelia, ale manažéri, ako keby sme nemali vlastný slovenský výraz. Postupná degradácia nášho jazyka, jeho ochudobňovanie, a možno aj zánik, to je cesta, po ktorej kráčame. Celý svet bude hovoriť len po anglicky?! Môj syn hovorí plynulo po anglicky, ale aj po nemecky, má prvý stupeň certifikátu z čínštiny a tento rok si pridal aj súkromné hodiny ruštiny. Raz, verím tomu, že bude používať angličtinu len tak, ako sa používa rezervné koleso, keď dostanete defekt. Neželám si totiž, aby sa niekedy Európa dožila toho, že zaniknú jej nádherné jazyky. Dosť bolo jej i svetovej amerikanizácie. Vtláčanie iných hodnôt, ktoré sú pre ňu cudzie. Veď ak sa chcú Angličania dohodnúť s Nemcami, nech sa učia po Nemecky. Vôbec im to nebude na oštaru. Alebo vari pre nich neplatí, že koľko rečí vieš, toľko krát si človekom?
    Poviem jeden krátky osobný príbeh. Boli sme skupinka mladých študentov, ktorí stavali mestečko SOS v Zlatovciach. Bola medzi nami študentka z USA. Veľmi som si rozumel s Ivanom Floresom z Panamy, ktorý študoval v Moskve. V rámci slušnosti sme sa pred ňou rozprávali po anglicky. Raz do neho zabrdla pohrdlivou poznámkou o jeho hispánskom pôvode. Ja som reagoval tak, že som okamžite prešiel na ruštinu. A mohla si svoju angličtinu dať akurát tak zarámovať pri Soche slobody. Jednoducho ohluchla! Pomôžme si podobne takto, aj my všetci. Potom celá amícka Amerika ohluchne. Niet lepšej kombinácie, ako hluchonemý nafúkanec.
    S pozdravom Ivan Bielik

  • Lenže ak sa chceš v tej Amerike nejako uchytiť, tak ten jazyk proste vedieť musíš. Porovnaj si koľko Američanov dôjde na slovensko kvôli práci alebo lepšiemu životu a koľko Slovákov ide do USA. Sak použi rozum, keď niečo vypotis.

 7. niektorým sa lepšie číta biela na čiernom, je to v pohode. Komu sa nedá čítať, nech nečíta a nevyhráža svojou budúcou neúčasťou.

 8. Po zhodení dvojičiek išli do Iraku potom nasledovala arabská jar a teraz sa svine montujú na Ukrajinu potrebujú ten svoj arzenál niekde použiť a sfanatizovaný ukrajinský politici im naleteli ako male deti a zošalili celý národ.

 9. Pán bývalý eštébák a dnes poslanec za Most Híd František Šebej (správne sa jeho meno má čitať odzadu – JEBEŠ) si myslí, že to všetko sú len konšpiračné teórie a naozaj že islamskíí teroristi spravili tú strašnú paseku a lietadlami zvalili dvojičky… nech ho pánbožko ochraňuje pred stareckou demenciou, ja si mylsím že tento vlastizradca by mal ísť na dovolenku do Leopoldova … veĎ posúďte sami https://www.facebook.com/FeroSebej/photos/a.232259536973558.1073741828.224158314450347/281810518685126/?type=1&fref=nf

 10. … to je moc dobře,že k 11.září vyjádřil znalec a odborník na létání a pilotování! Jen to trvalo poněkud dlouho než se odhodlal zveřejnit pravdu ! Ale hlavně,že tak učinil aby se lidé konečně dověděli kdo za to může ,kdo za tím vším stojí !!!
  (neříká se náhodou,chci to mít černé na bílém?)

  • Stačí sa spýtať hociakého pilota komerčných liniek,či je možné letieť v nízkej hladine takou rýchlosťou a dozvieš sa pravdu..

 11. ja som si to hned myslel to boloaby sli do auganistanu apotom mohli napadnut irak koli rope ako kolko rokov nemohli chytit usama bin ladina potrebovali nejakeho strasiaka aby sa mohli montovat do arabskych zemi

   • ty si to myslis? ved je to uz vsetkym normalnym ludom nad slnko jasne. jediny problem je, ze skorumpovane media – markiza a spol. o tom mlcia, aj o ukrajine aj o vsetkom a nikdy to takto otvorene na povrch nedaju, mozno za dalsich 20 rokov… tu sa ale kazdy boji, pretoze sa da predpokladat co sa stane s ludmi, ktori budu spochybnovat na verejnosti tu “ich oficialnu pravdu”, presno to co sa stalo s niektorymi ocitymi svedkami z 11.9.2001 alebo s ludmi svedciacimi v pripade JFK.

 12. Jen připomínka k webu, většina lidí stejně jako já nemá ráda černé stránky z bílým písmem, hodně špatně se to čte a bolí z toho oči… a většinou se k takové stránce už znova nevracíme, což je škoda…..

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s